TENISOWE GRAND PRIX KĘTRZYNA

20130525 UKS Kętrzynianka _GP _Igor, Leon, Bartek
W sobotę 25.05.2013 Uczniowski Klub Sportowy KĘTRZYNIANKA, we współpracy z Urzędem Miasta Kętrzyn, zorganizował turniej tenisa dla dzieci w kategoriach do 10 i 12 lat.  Była to doskonała okazja do sprawdzenia umiejętności i formy sportowej dla dzieci grających w lokalnych sekcjach tenisa w Kętrzynie, a także gości, którzy zawitali do nas z Krakowa i Mrągowa. (więcej…)
więcej....

V Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt „Drwęca Cup”

W dniach 24 - 26.05.2013 r. odbył się V Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt „Drwęca Cup". Jest to jeden z największych turniejów piłki ręcznej dziewcząt w Polsce Północnej. W turnieju wystąpiły 22 zespoły z 7 województw. Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych - młodziczki rocznik 1999 i dzieci rocznik 2001. (więcej…)
więcej....

Nagrody indywidualne Finału Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej

Najlepsza ATAKUJĄCA: Magdalena Damaske (Energa Gedania Gdańsk) Najlepsza BLOKUJĄCA: Julia Piotrowska (Energa Gedania Gdańsk) Najlepiej ZAGRYWAJĄCA: Daria Dąbrowska (UKS Orzeł Malbork) Najlepiej BRONIĄCA: Pola Nowakowska (KS Pałac Bydgoszcz) Najlepszy LIBERO: Klaudia Kulig (UKS Orzeł Malbork) Najlepiej ROZGRYWAJĄCA: Paulina Bałdyga (UMKS MOS Wola Warszawa) Najlepiej PUNKT...
więcej....