Finał Mistrzostw w Taekwondo Olimpijskim

W dniach 27-28 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyły się Finały Mistrzostw Polski w Taekwondo Olimpijskim. W dwudniowych zawodach o tytuły Mistrzów Polski Młodzieży i Juniorów wzięło udział ponad 300 zawodników z całego kraju. Zawodnicy klubu Tygrys Kętrzyn wywalczył łącznie trzy medale – Artur Trumiński zdobył złoty medal w kategorii Male -87 kg, Krystian Szczepanowski brąz w kategorii Male – 68 kg podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski, a Sara Masiewicz srebro w kategorii Female -46 kg w Mistrzostwach Polski Juniorów.

 

Poniżej przedstawiamy zestawienie medalistów w poszczególnych kategoriach:

Mistrzostwa Polski Juniorów

1 Maksymowicz-Maciata Michalina Poznań AZS OŚ 42 K
2 PIANKOWSKA ALICJA Pisz Wikingowie 42 K
3 Pokropiwna Dominika Opole OK Tkd. 42 K
3 Żybura Nikola Puławy ULKS Andros 42 K
1 Bandurska Sara Kozłowo Nidzicki KTS 44 K
2 Kurdziuk Julia Leszno „5-tka” Leszno 44 K
3 Leciej Żaneta Pawłowice Kuk-Son 44 K
1 Krajewska Oliwia Olsztyn Start 46 K
2 Masiewicz Sara Kętrzyn Tygrys 46 K
3 Walendziak Anna Promyk Ciechanów 46 K
3 Rutkowska Lena Legionowo LASW Legionowo 46 K
1 Antoniak Paulina Długie Stare Dragon 49 K
2 Kornaś Patrycja Mszana Dolna UKS Koryo 49 K
3 Czymerska Angelika Kozłowo Nidzicki KTS 49 K
3 KAIK WERONIKA Jarocin Bi. Tygrysy 49 K
1 RUTKOWSKA MAGDA Olsztyn AZS OŚ 52 K
2 Cibicka Kamila Poznań AZS OŚ 52 K
3 Siwy Jagoda Częstochowa Kantor 52 K
3 Lubiecka Julia Morąg Victoria 52 K
1 Adamkiewicz Patrycja Jarocin Bi. Tygrysy 55 K
2 Dajnowicz Gabriela Koszalin KKT Bałtyk 55 K
3 Żurek Daria Bydgoszcz Piętnastka 55 K
3 Krajewska Adrianna Kozłowo Nidzicki KTS 55 K
1 Ziejewska Karolina Morąg Victoria 59 K
2 Krejner Weronika Olsztyn AZS UWM 59 K
3 KACZMAREK ZUZANNA Jarocin Bi. Tygrysy 59 K
3 Malusiak Zuzanna Śrem Rapid 59 K
1 Mazurek Milena Warszawa UKS G-8 63 K
2 ZBAWIONA ANNA Jarocin Bi. Tygrysy 63 K
3 Tworus Magdalena Legionowo LASW Legionowo 63 K
3 Wrembel Weronika Poznań AZS OŚ 63 K
1 Szulc Weronika Częstochowa Kantor 68 K
2 Flegiel Karolina Łódź AZS 68 K
3 Kuba Patrycja Gdańsk Bursztyn 68 K
3 RATAJCZAK MARTA Jarocin Bi. Tygrysy 68 K
1 Wajzer Maria Olsztyn Start 68+ K
2 Pietrzakowska Patrycja Świnoujście Pomorze 68+ K
3 Stołowska Oliwia Bydgoszcz UKS 10 68+ K
3 Świetlik Emilia Długie Stare Dragon 68+ K
1 PIANKOWSKI PRZEMYSŁAW Pisz Wikingowie 45 M
2 Tomczak Dawid Długie Stare Dragon 45 M
3 Maksimczuk Filip Opole OK Tkd. 45 M
3 Szambelan Adrian Tarnowo Podgórne Atlas 45 M
1 Zarański Piotr Poznań AZS OŚ 48 M
2 Gąsiorowski Jan Poznań AZS OŚ 48 M
3 Grzywiński Jakub Promyk Ciechanów 48 M
3 Junik Paweł Opole OK Tkd. 48 M
1 Walkowiak Patryk Poznań AZS OŚ 51 M
2 Piaskowy Kacper Mszana Dolna UKS Koryo 51 M
3 Bartochowski Seweryn Łódź AZS 51 M
3 Majocha Dawid Zgorzelec UKS Warrior 51 M
1 Majzner Kamil Częstochowa Kantor 55 M
2 Chmielewski Jakub Kozłowo Nidzicki KTS 55 M
3 Skiba Maciej Borne Sulinowo ULKST 55 M
3 Kuskowski Arkadiusz Legionowo LASW Legionowo 55 M
1 Echaust Krzysztof Poznań Tkd. Szakal 59 M
2 Olszak Filip Zgorzelec UKS Warrior 59 M
3 Nowak Mateusz Kórnik UKS Tkd. 59 M
3 Tymoszuk Bartłomiej Międzyrzec Podlaski MOSiR Huragan 59 M
1 Posadzy Jakub Kórnik UKS Tkd. 63 M
2 Jagiełło Rafał Legionowo LASW Legionowo 63 M
3 Wójcik Mikoła Poznań AZS OŚ 63 M
3 Nowakowski Dawid Poznań Tkd. Szakal 63 M
1 Pietrzak Witold Łódź AZS 68 M
2 Maurycy Miszczak Olecko Hidori 68 M
3 Żechowski Mateusz Międzyrzec Podlaski MOSiR Huragan 68 M
3 Chmielarz Łukasz Świnoujście Pomorze 68 M
1 Kędziora Jakub Opole OK Tkd. 73 M
2 Woźniak Marek Poznań Tkd. Szakal 73 M
3 Podgórski Wiktor Legionowo LASW Legionowo 73 M
3 Nestorowicz Dariusz Międzyrzec Podlaski MOSiR Huragan 73 M
1 Nowak Filip Olsztyn AZS UWM 78 M
2 Markiewicz Bernard Świnoujście Pomorze 78 M
3 Szmyt Kacper Świnoujście Pomorze 78 M
3 Sałata Artur Zgorzelec UKS Warrior 78 M
1 Niewada Michal Łódź AZS 78+ M
2 Markiewicz Sebastian Świnoujście Pomorze 78+ M
3 Chrobociński Kuba Olsztyn AZS OŚ 78+ M
3 Czorniej Kacper Świnoujście Pomorze 78+ M

Wyniki drużynowe:
1 MIEJSCE:  AZS AWF Poznań
2 MIEJSCE: Świnoujście Pomoże
3 MIEJSCE: Jarocin UKS Tkd.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

lp Imie Nazwisko Klub waga plec
1 Majerczyk Izabela Mszana Dolna UKS Koryo 46 K
2 Maron Dominika Mszana Dolna UKS Koryo 46 K
1 Obrębska Magdalena Olsztyn OSW Start OLS 49 K
2 Kornaś Sylwia Mszana Dolna UKS Koryo 49 K
3 Szpak Zuzanna Kórnik UKS Tkd. 49 K
3 Bartniak Dorota Łódź AZS 49 K
1 Rogozińska Patrycja Kozłowo Nidzicki KTS 53 K
2 Okoniewska Hanna Poznań AZS OŚ 53 K
3 Dzieńdziura Karolina Poznań AZS OŚ 53 K
3 Letka Marta Warszawa Centrum Walki 53 K
1 Mierzwińska Ewelina Kozłowo Nidzicki KTS 57 K
2 Leporowska Magdalena Poznań AZS OŚ 57 K
3 Miszczak Justyna Olecko Hidori 57 K
3 Herman Aleksandra Opole OK Tkd. 57 K
1 Kempiak Eryka Poznań AZS OŚ 62 K
2 Bulman Dominika Sopot Atlas 62 K
1 Ulfig Jagoda Poznań AZS OŚ 67 K
2 Lis Katarzyna Poznań AZS OŚ 67 K
3 Lewandowska Agnieszka Krynica-Zdrój UKS Arcus 67 K
3 Okuniewska Sylwia Olsztyn AZS UWM 67 K
1 Krzemieniecka Aleksandra Warszawa AZS AWF 73 K
2 Moczydłowska Małgorzata Warszawa AZS AWF 73 K
3 Piętka Zuzanna Pawłowice Kuk-Son 73 K
3 Świgoń Katarzyna Kozłowo Nidzicki KTS 73 K
1 Kowalczuk Aleksandra Olsztyn OSW Start OLS 73+ K
2 Bukowiec Dominika Mszana Dolna UKS Koryo 73+ K
3 Górska Kinga Koszalin KKT Bałtyk 73+ K
3 Daszkiewicz Monika Opole OK Tkd. 73+ K
1 Klimowski Maciej Mszana Dolna UKS Koryo 54 M
2 Wojnarowicz Mariusz Bydgoszcz Piętnastka 54 M
1 Chrapkowski Patrik Olsztyn OSW Start OLS 58 M
2 Jambor Mathias Opole OK Tkd. 58 M
3 Kamiński Piotr Olsztyn AZS UWM 58 M
3 Bobowicz Jakub Zamość Mechanik 58 M
1 Słupecki Damian Warszawa AZS AWF 63 M
2 Trojan Maciej Lipnica Murowana Macierz 63 M
3 Chmielewski Bartłomiej Olsztyn AZS UWM 63 M
3 Krajewski Piotr Olsztyn OSW Start OLS 63 M
1 Millert Albert Poznań AZS OŚ 68 M
2 Chodnicki Patryk Olsztyn AZS UWM 68 M
3 Szczepanowski Krystian Kętrzyn Tygrys 68 M
3 Olchowski Karol Warszawa AZS AWF 68 M
1 Hołubowicz Karol Legionowo LASW Legionowo 74 M
2 Pepeta Patryk Bydgoszcz BKT 74 M
3 Kmiecik Bartosz Śrem Rapid 74 M
3 Wójtowicz Piotr Warszawa AZS AWF 74 M
1 Filipek Adrian Warszawa AZS AWF 80 M
2 Szaferski Mikołaj Poznań AZS OŚ 80 M
3 Brugger Sebastian Jarocin UKS Tkd 80 M
3 Duda Michał Warszawa AZS AWF 80 M
1 Trumiński Artur Kętrzyn Tygrys 87 M
2 Korkosz Olaf Warszawa AZS AWF 87 M
3 Komorowski Wiktor Ciechanów Promyk 87 M
3 Karpiński Michał Legionowo LASW Legionowo 87 M
1 Szypulski Rafał Borne Sulinowo ULKST 87+ M
2 Dobrzeniecki Aleksander Warszawa AZS AWF 87+ M
3 Dalecki Kornel Olsztyn AZS OŚ 87+ M
3 Bernat Jan Olsztyn AZS UWM 87+ M

Wyniki drużynowe:
1 MIEJSCE:  AZS AWF Warszawa
2 MIEJSCE: Poznań AZS OŚ
3 MIEJSCE: Olsztyn OSW Start OLS

loga2

%d bloggers like this: