„Kętrzyński Niedźwiadek”

W pierwszą sobotę września kętrzyński amfiteatr stał się areną rozgrywek IX Ogólnopolskiego Turnieju Streetball’a „Kętrzyński Niedźwiadek” organizowanego przez UKS „Olimp” Kętrzyn i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie. Ponad szesnaście drużyn zmierzyło się w trzech kategoriach wiekowych: U-15, U-19 i „Open”. Podczas uroczystego otwarcia Burmistrz Miasta Kętrzyn – Krzysztof Hećman powitał wszystkich uczestników imprezy i wykonał „pierwszy rzut” do kosza rozpoczynając turniej.

Impreza odbył się dzięki wsparciu sponsorów: Kętrzyńskie TBS Sp. z o. o. w Kętrzynie, F.H.U „Piotrki”, MTI Furninova i salonu wyposażenia łazienek „Prakter”

Wyniki poszczególnych kategorii:

KATEGORIA U-15

  1. Kętrzyńskie Kasztany
  • Rosa Damian
  • Rypina Jakub
  • Pyszora Hubert
  • Nowicki Dawid
  1. 4Fun
  • Machwic Łukasz
  • Kuriata Piotr
  • Siedlecki Maciej
  • Borucki Sebastian
  1. Streetballowe Niedźwiadki
  • Pyszora Norbert
  • Stankiewicz Sebastian
  • Cieślewicz Karol
  • Sapiński Tobiasz
  1. Kentaki Team
  • Czeszun Michał
  • Wojnowski Patryk
  • Babski Piotr
  • Pałasz Jakub
  1. Regal Działdowo
  • Malulu Aleksander
  • Bońkowski Szymon
  • Brzozowski Julian
  • Noworski Mateusz

KATEGORIA „OPEN”

  1. Ojcowie Basketu – Suwałki
  • Koniecko Damian
  • Olszewski Daniel
  • Zarzecki Kamil
  • Hołubowicz Krystian
  1. Starzy ale Mogą – Ełk
  • Has Piotr
  • Gasiorek Arkadiusz
  • Wielgat Wojciech
  • Pawłowski Kamil
  1. Splash Brothers – Olsztyn
  • Tyszka Przemysław
  • Tyszka Bartosz
  • Tyszka Daniel
  • Łasiewicki Krzysztof
  1. Wąż Rzeczny
  • Siwek Arkadiusz
  • Siewruk Adam
  • Olejnik Jarosław
  • Kucharski Bartosz
  1. Kętrzyn/Mrągowo
  • Martynajtis Bartosz
  • Buraczewski Tomasz
  • Leszczyński Wojciech
  • Stanisławajtys Jakub
  1. Illuminati – Kętrzyn
  • Kaziród Kornel
  • Kaziród Maciej
  • Zegarlicki Szymon
  • Szarkowicz Patryk
  1. Zbiry z Daszyńskiego – Kętrzyn
  • Lewandowski Julian
  • Filar Paweł
  • Kozak Piotr
  • Poreda Paweł/Tarkawian Arkadiusz

KATEGORIA U-19

  1. Synowie Basketu
  • Kosmowski Mieszko
  • Bosiński Filip
  • Ciepłowski Wojciech
  1. Dzikie Okonie
  • Nowicki Mateusz
  • Predko Mateusz
  • Sternik Piotr
  • Maczan Michał
  1. Harpagany
  • Cieślak Maksymilian
  • Niedziółka Michał
  • Kucharski Bartosz
  • Wyszomirski Michał
  1. X
  • Siedlecki Patryk
  • Konieczny Jakub
  • Popławski Adrian

W następnym roku odbędzie się jubileuszowa – X edycja turnieju na którą serdecznie zapraszamy!

%d bloggers like this: