Srebro kętrzyńskiego zapaśnika

Jakub Biedrzycki, zapaśnik klubu UKS Olimp Kętrzyn zajął drugie miejsce XVI Międzynarodowym Memoriale Stanisława Redy. Kętrzynianin startował w kategorii 50 kg. Zawody odbyły się wczoraj w Warszawie.

Obok polskich zapaśników w zawodach w Warszawie wystąpili również ich rówieśnicy z Ukrainy, Litwy i Białorusi. Warmię i Mazury reprezentowali zawodnicy, m.in. z UKS Olimp Kętrzyn, Orła Karolewo, LUKS Iskry Drogosze i Ołowiu Ryn. Podopieczny Jarosława Rusieckiego przegrał w finale z Ukraińcem Vasylem Ilnytskym.
jz

Wyniki zawodów na podstawie informacji wama-sport.pl:

Mini zapasy

Waga 30 kg

1 Oleksandr Stratilatov LIDER-L Lwów (Ukraine) 2005

2 Jan Lewanderski UKS ZAPASY GWARDIA (Warszawa) 2007

3 Franciszek Chomicz UKS ZAPASY GWARDIA (Warszawa) 2007

3 Mateusz Goleń LUKS OŁÓW (Ryn) 2005

Waga 36 kg

1 Maciej Szmyd GLKS ORZEŁ Karolewo (Karolewo) 2005

2 Kacper Koczergo GLKS ORZEŁ Karolewo (Karolewo) 2005

3 Mikołaj Daleszyński KS AZS-AWF Warszawa (Warszawa) 2006

3 Andriy Stryzhyk LIDER-L Lwów (Ukraine) 2007

………………………………………………………

10 Patryk Bober LUKS ISKA (Drogosze) 2006

Waga 51 kg

1 Ralfs Lukins CSK Ferrum (Latvia) 2005

2 Karol Orzołek LUKS OŁÓW (Ryn) 2005

3 Kapusta Kapusta UKS AKADEMIA SPORTU (Baniocha) 2006

3 Adrian Puścian UKS ZAPASY GWARDIA (Warszawa) 2007

Klasyfikacja klubowa

1 UKS ZAPASY GWARDIA (Warszawa) 40

2 KS BUDOWLANI (Łódź) 22

3 LKS MAZOWSZE (Warszawa) 18

4 ZTA (Zgierz) 16

5-6 Scibaila GalTerS Tarnopol (Ukraine) 14

5-6 UKS AKADEMIA SPORTU (Baniocha) 14

9-10 GLKS ORZEŁ Karolewo (Karolewo) 9

11-12 LUKS OŁÓW (Ryn) 7

16-17 LUKS ISKA (Drogosze) 0

Kadeci

Waga 58 kg

1 Vasyl Ilnytskyi Scibaila GalTerS Tarnopol (Ukraine) 2000

2 Jakub Biedrzycki UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 2001

3 Ihar Lyksha CHAMPION Grodno (Belarus) 2001

3 Bartłomiej Baliński UKS NISKA (Warszawa) 1999

……………………………………………..

5 Patryk Kotwiński LUKS ISKA (Drogosze) 2000

5 Jonatan Dłuski LUKS ISKA (Drogosze) 2001

Waga 63 kg

1 Dmytriy Skipor UKRAINE-LIDER (Lwow) 2000

2 Kiryl Vikpish CHAMPION Grodno (Belarus) 2002

3 Ralfs Milherts CSK Ferrum (Latvia) 2001

3 Kostiantyn Klymyshyn UKRAINE-LIDER (Lwow) 2002

………………………………..

7 Seweryn Birski LUKS OŁÓW (Ryn) 1999

Waga 69 kg

1 Daniil Amelyanchyk CHAMPION Grodno (Belarus) 2000

2 Kasjan Czubaszek GLKS ORZEŁ Karolewo (Karolewo) 2001

3 Marek Cezary Sieniuć LUKS OŁÓW (Ryn) 2000

Waga 85 kg

1 Maksym Kurij UKRAINE-LIDER (Lwow) 1999

2 Sebastian Niemiec GLKS ORZEŁ Karolewo (Karolewo) 2000

3 Yaroslav Iodkovski CHAMPION Grodno (Belarus) 2000

3 Dmitri Xakala CHAMPION Grodno (Belarus) 2000

……………………………………………….

8-9 Karol Majorowski GLKS ORZEŁ Karolewo (Karolewo) 2001

Młodzicy

Kategoria 42 kg

1 Patryk Florczak ZTA (Zgierz) 2003

2 Szymon Kaczorek LUKS OŁÓW (Ryn) 2002

3 Toms Ķīsis CSK Ferrum (Latvia) 2004

3 Dawid Gunter KS BUDOWLANI (Łódź) 2003

Waga 50 kg

1 Rainers Lukins CSK Ferrum (Latvia) 2003

2 Bartosz Kwiatkowski LUKS OŁÓW (Ryn) 2003

3 Jakub Kwiatkowski ZTA (Zgierz) 2003

3 Bartosz Głowienka GLKS ORZEŁ Karolewo (Karolewo) 2002

Klasyfikacja klubowa

1 CHAMPION Grodno(Belarus) 25

2 UKRAINE-LIDER (Lwow) 21

3 CSK Ferrum (Latvia) 13

4-5 GLKS ORZEŁ Karolewo (Karolewo) 12

4-5 LUKS OŁÓW (Ryn) 12

6 KS BUDOWLANI (Łódź) 11

………………………………….

11-13 LUKS ISKA (Drogosze) 4

11-13 UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn) 4

źródło: nmketrzyn.pl

 

%d bloggers like this: