XXXV Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim

W Kętrzynie zakończyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w taekwondo. Doskonale zaprezentowały się zawodniczki Kętrzyńskiego Klubu Taekwondo „Tygrys”. Sara Masiewicz wywalczyła złoty medal, a Sandra Chopiak brązowy.

Tadeusz Snopek, trener „Tygrysa” odebrał podczas uroczystości otwarcia mistrzostw medal „Zasłużony dla Miasta Kętrzyna”. To dowód uznania miasta dla trenera, który od 25 lat wychowuje kolejnych medalistów tej pięknej dyscypliny sportu.
Krzysztof Hećman, burmistrz miasta wręczając Tadeuszowi Snopkowi medal podkreślił jego rolę w rozwój sportu w Kętrzynie. – Można mieć piękne hale, można mieć pieniądze, ale i tak wszystko będzie zależało od ludzi – mówił Krzysztof Hećman dziękując Snopkowi, że od 25 lat jest w Kętrzynie i z tym miastem związał swoje sportowe i osobiste życie.
Drużynowym mistrzem Polski została drużyna AZS OŚ Poznań.

Wyniki XXXV Mistrzostw Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim – Kętrzyn 2016

Category:Seniors Male A -54 / Fin (4 competitors)
1 Poznan AZS OS POL Gasiorowski Jan
2 Opole OK Tkd. POL Maksimczuk Filip
3 Bydgoszcz Pietnastka POL Wojnarowicz Mariusz
3 Pawlowice Kuk-Son POL Mikolajczak Wiktor

Category: Seniors Male A -58 / Fly (4 competitors)
1 Kórnik UKS Tkd. POL Posadzy, Jakub
2 Warszawa AZS AWF POL Nowak Mateusz
3 Pulawy ULKS Andros POL Rodzik Eryk
3 Wroclaw AZS AWF POL Kondrajczak Dorian

Category: Seniors Male A -63 / Bantman (4 competitors)
1 Poznan AZS OS POL Mecmajer Jaroslaw
2 Miedzyrzec Podlaski MOSiR Huragan POL Zechowski Mateusz
3 Warszawa AZS AWF POL Brym Michal
3 Pulawy ULKS Andros POL Kryczka Sebastian

Male Category: Seniors Male A -68 / Feather (8 competitors)
1 Poznan AZS OS POL Millert Albert
2 Olecko Hidori POL Maurycy Miszczak
3 Miedzyrzec Podlaski MOSiR Huragan POL Tymoszuk Bartlomiej
3 Olsztyn OSW Start OLS POL Wielgosz Michal
5 Pulawy ULKS Andros POL Reszka Maciej
5 Olsztyn OSW Start OLS POL Chrapkowski Patrik
7 Poznan Tkd. Szakal POL Nowakowski Dawid
7 Ciechanów Promyk POL Sarnowski Cezary

Category: Seniors Male A -74 / Light (12 competitors)
1 Poznan AZS OS POL Szaferski Mikolaj
2 Warszawa AZS AWF POL Wójtowicz Piotr
3 Warszawa AZS AWF POL Olchowski Karol
3 Poznan AZS OS POL Trzeciak Philipp
5 Opole OK Tkd. POL Kedziora Jakub
5 Olsztyn AZS UWM POL Lewalski Mateusz
7 Warszawa Centrum Walki POL Bernard Daniel
7 Plock LKS Puncher POL Maslanka Piotr
7 Bydgoszcz Pietnastka POL Walczak Daniel
7 Legionowo LASW Legionowo POL Skalski Konrad
7 Olsztyn AZS UWM POL Chodnicki Patryk
7 Opole OK Tkd. POL Pluta, Blazej

Male Category: Seniors Male A -80 / Welter (5 competitors)
1 Warszawa AZS AWF POL Holubowicz Karol
2 Olsztyn OSW Start OLS POL Wielgosz Karol
3 Olsztyn AZS UWM POL Nowak Filip
3 Srem Rapid POL Skrzydlewski Hubert
5 Lublin KS Protektor POL Pacut Mateusz

Category: Seniors Male A -87 / Midlle (8 competitors)
1 Poznan AZS OS POL Kolecki Bartosz
2 Warszawa AZS AWF POL Pazinski Piotr
3 Warszawa AZS AWF POL Duda Michal
3 Morag Victoria POL Radlinski Patryk
5 Warszawa AZS AWF POL Kiczka Kamil
5 Lublin KS Protektor POL Zurek Igor
7 Ketrzyn Tygrys POL Truminski Artur
7 Ciechanów Promyk POL Trojanowski, Daniel

Category: Seniors Male A +87 / Heavy (7 competitors)
1 Lódz AZS POL Cholajda Marcin
2 Borne Sulinowo ULKST POL Szypulski Pawel
3 Opole OK Tkd. POL Chaduch Bartosz
3 Olsztyn AZS OS POL Chrobocinski Kuba
5 Olsztyn AZS OS POL Dalecki Kornel
5 Warszawa AZS AWF POL Komorowski Wiktor
7 Opole OK Tkd. POL Chlopecki Jaroslaw

Category: Seniors Female A -46 / Fin (2 competitors)
1 Ketrzyn Tygrys POL Masiewicz Sara
2 Pulawy ULKS Andros POL Bochenkiewicz Martyna

Category: Seniors Female A -49 / Fly (4 competitors)
1 Olsztyn OSW Start OLS POL Palaszewska Justyna
2 Olsztyn AZS UWM POL Guzowska Gabriela
3 Ketrzyn Tygrys POL Chopiak Sandra
3 Ciechanów Promyk POL Dworzynska Karolina

Category: Seniors Female A -53 / Bantam (4 competitors)
1 Olsztyn OSW Start OLS POL Obrebska Magdalena
2 Olsztyn AZS OS POL Rutkowska Magda
3 Kozlowo Nidzicki KTS POL Czymerska Angelika
3 Pulawy ULKS Andros POL Chabora, Agata

Category: Seniors Female A -57 / Feather (6 competitors)
1 Warszawa AZS AWF POL Adamkiewicz Patrycja
2 Olecko Hidori POL Miszczak Justyna
3 Olsztyn AZS UWM POL Guzowska Anna
3 Warszawa AZS AWF POL Uscimiuk Weronika
5 Poznan AZS OS POL Okoniewska Hanna
5 Bydgoszcz AZS UKW POL Szczepanik Paulina

Female Category: Seniors Female A -62 / Light (8 competitors)
1 Poznan AZS OS POL Mierzwinska Ewelina
2 Jarocin Bi. Tygrysy POL Zbawiona Anna
3 Warszawa AZS AWF POL Dajnowicz Gabriela
3 Warszawa AZS AWF POL Mazurek Milena
5 Legionowo LASW Legionowo POL Anisiewicz Aleksandra
5 Morag Victoria POL Ziejewska Karolina
7 Kozlowo Nidzicki KTS POL Krajewska Adrianna
7 Lublin KS Protektor POL Podlaska Renata

Category: Seniors Female A -67 / Welter (7 competitors)
1 Poznan AZS OS POL Leporowska Magdalena
2 Poznan AZS OS POL Ulfig Jagoda
3 Krynica-Zdrój UKS Arcus POL Kiczka Natalia
3 Pawlowice Kuk-Son POL Pietka Zuzanna
5 Krasnystaw KT „Sokól” POL Ekalt Dorota
6 Opole OK Tkd. POL Cheba Natalia
6 Bydgoszcz Pietnastka POL Pieczka, Anna

Category: Seniors Female A -73 / Middle (2 competitors)
1 Warszawa AZS AWF POL Krzemieniecka Aleksandra
2 Warszawa AZS AWF POL Godel-Chelmecka Anika

Female Category: Seniors Female A +73 / Heavy (3 competitors)
1 Poznan AZS OS POL Kowalczuk Aleksandra
2 Warszawa AZS AWF POL Moczydlowska Malgorzata
3 Olsztyn AZS UWM POL Okuniewska Sylwia

%d bloggers like this: