Ponad 80 zawodników uczciło pamięć Marty Komor

291

Hala MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego po raz dziewiąty stała się areną memoriału Marty Komor – nauczycielki Gimnazjum nr 2 w Kętrzynie i założycielki sekcji tenisa stołowego w Uczniowskim Klubie Sportowym „Olimp” Kętrzyn.

Na tegoroczną edycję turnieju do Kętrzyna zjechało 81 zawodników i zawodniczek z  Kętrzyna, Pisanicy, Gołdapi, Ełku, Lidzbarka Warmińskiego, Suwałk i Olsztyna, którzy zmierzyli się w poszczególnych kategoriach wiekowych. Dopisała również publiczność  która dopingowała poszczególnych zawodników.

WYNIKI IX MEMORIAŁU MARTY KOMOR W TENISIE STOŁOWYM

– Kategoria dziewcząt Skrzat
1 Skarżyńska Maria-Pisanica
2 Krynicka Alicja – Pisanica
3 Dzięcioł Zofia – Olsztyn
4 Rogalska Oliwia – Kętrzyn

–  Kategoria chłopców Skrzat
1 Dzięcioł Tadeusz Olsztyn
2 Ziemba Bartosz- Giżycko
3 Ziarko Maciej – Pisanica
4 Święcki Kacper – Gołdap

 – Kategoria dziewcząt Żak
1 Bogdanowicz Natalia – Lidzbark Warmiński
2 Skarżyńska Maria – Pisanica
3 Skakuj Joanna – Kętrzyn
4 Jankowska Julia  – Gołdap

 – Kategoria chłopcy Żak
1 Gromek Artur – Lidzbark Warmiński
2 Chilicki Dawid – Gołdap
3 Marcinkiewicz Mateusz – Gołdap
4 Dzięcioł Tadeusz – Olsztyn

 Kategoria dziewcząt Młodzik
1 Bogdanowicz Natalia – Lidzbark Warmiński
2 Skakuj Joanna – Kętrzyn
3 Jankowska Julia – Gołdap
4 Dziergowska Marta – Nawiady

– Kategoria chłopców Młodzik
1 Gromek Artur – Lidzbark Warmiński
2 Święcki Dominik – Gołdap
3 Malinowski Kacper – Pisanica
4 Malinowski Mikołaj – Ełk

Kategoria chłopcy Kadet
1 Malinowski Kacper – Pisanica
2 Rutkowski Marcel – Pisanica
3 Malinowski Mikołaj – Ełk
4 Pupel Szymon – Kętrzyn

 Kategoria dziewcząt Junor
1 Archacka Julia -Lidzbark Warmiński
2 Kulinek Alicja  – Węgorzewo
3 Waraksa Karolina – Węgorzewo

 Kategoria chłopcy Junior
1 Wesołowski Damian-Gołdap
2 Salach Łukasz – Olsztyn
3 Misiun Kacper – Gołdap
4 Rutkowski Marcel -Pisanica

 -Kategoria +40 mężczyźni
1 Jarosław Wikira – Kętrzyn
2 Bartycha Dariusz – Biskupiec
3 Żyliński Kazimierz – Krasnopol
4.Orłów Janusz – Krasnopol

 – Kategoria OPEN
1 Bosowski Cezary – Olsztyn
2 Wikira Jarosław – Kętrzyn
3 Ogrodnoczak Michał – Olsztyn
4 Różycki Marek – Gołdap

Organizatorzy  szczególne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu IX Memoriału Marty Komor  składają rodzicom dzieci UKS Olimp Kętrzyn , Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacja w Kętrzynie, radzie pedagogicznej Gimnazjum nr2 im. Jana Pawła II .