TRZECIE MIEJSCE W POLSCE KĘTRZYŃSKIEJ CZWÓRKI

2664

I. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Antoniego Abrahama z Gdyni 579 punktów.
II. Szkoła Podstawowa nr 13 im. Polskich Olimpijczyków z Żor 461 punktów.
III. Szkoła Podstawowa nr4 im. Stanisława Moniuszki w Kętrzynie 433 punktów.
IV. Gimnazjum w Łęgu Probostwie 395 punktów.
V. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olszynach 328 punktów.

Pięć miesięcy rywalizacji, ponad 20 tysięcy filmów z ćwiczeniami – i tylko trzy szkoły w wielkim finale? Drużyna Energii postanowiła nagrodzić więcej uczestników. 24 maja na stadionie Energa w Gdańsku pojawią się uczniowie aż sześciu najbardziej aktywnych szkół – do zwycięzców miesiąca dołączyła placówka, która w czasie całej rywalizacji przesłała najwięcej filmów!

Nagrodę główną w rywalizacji szkół w Drużynie Energii wygrywa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Antoniego Abrahama z Gdyni. Druga nagroda trafia do Szkoły Podstawowej nr 13 im. Polskich Olimpijczyków w Żorach, a trzecie miejsce zajmuje Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Moniuszki. Laureaci otrzymają sprzęt sportowy o wartości kolejno: 10 000 PLN, 7 000 PLN oraz 4 000 PLN. Wszyscy zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas eventu finałowego na stadionie Energa w Gdańsku 24 maja.

To będzie prawdziwe święto sportu. W Gdańsku będziemy się świetnie bawić razem z ambasadorami i uczniami. Do udziału w finale zaproszono zwycięzcę MasterChef Junior, Julię Cymbaluk, która przygotuje sportowcom zdrowe przekąski, Roksanę Węgiel, laureatkę The Voice Kids, która uświetni wydarzenie swoim wstępem . Jesteśmy dumni z naszej drużyny.