14 mikstów walczyło dzisiaj o Puchar Burmistrza Kętrzyna na piasku Kętrzynianki

1781

Tydzień po wielkim turnieju międzynarodowym na piasku Kętrzynianki zagrały miksty. Do turnieju zgłosiło się aż 14 par, a organizatorzy ucieszyli się z obecności kętrzyńskiej młodzieży. Najlepsza okazała się para Ola Ryglewicz i Patryk Kulpaka z Bartoszyc.

Upalna pogoda nie do końca sprzyjała dzisiejszym rozgrywkom siatkarzy plażowych o Puchar Burmistrza Kętrzyna. Gorący piasek parzył w stopy, ale mimo nikt się nie poddawał i siatkarze plażowi zaliczyli „pełną dniówkę”, walcząc od 10 do 18. Wśród uczestników były pary z Kętrzyna, Mrągowa, Bartoszyc, Giżycka, Ełku i Ostródy. Mariola Piórkowska, która jak zwykle pojawiła się na Kętrzyniance w roli organizatora podkreśla wyrównany poziom zawodników i to, że w końcu pojawiła się zdolna kętrzyńska siatkarska młodzież.

Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zaprasza na kolejne turnieje siatkówki plażowej na Kętrzyniankę. 4 sierpnia na turniej rodzinny zaprasza Paweł Papke, 18 sierpnia zagrają panie, a 24 sierpnia zostanie rozegrany turniej panów.

jz

WYNIKI:

1 Ola Ryglewicz/Patryk Kulpaka (Bartoszyce)

2 Martyna Moczydłowska/Artur Kramkowski (Mrągowo)

3 Wiktoria Babecka/Jakub Pepławski (Kętrzyn)

4 Ewa Duczek/Adam Pawłowski (Kętrzyn)