Siatkarze plażowi kończą sezon. Turniej mężczyzn odbył się na Kętrzyniance

785

Osiem par zgłosiło się na dzisiejszy turniej mężczyzn w siatkówce plażowej na Kętrzyniance. Zwyciężyła para z Giżycka Błażej Masłowski i Łukasz Augustynowicz. Za tydzień turniej finałowy cyklu Powiat Cup.

Deszczowy poranek w Kętrzynie nie odstraszył siatkarzy plażowych. Zaplanowany na dzisiaj turniej mężczyzn odbył się przy udziale 8 par z całego regionu. Przyjechali siatkarze z Giżycka, Ełku, Korsz, Olsztyna, Mrągowa oraz Kętrzyna. Krzysztof Krupienik z MOSiR Kętrzyn, organizatora imprezy jest pełen podziwu dla siatkarzy.

– Już nigdy nie będę wątpił w siatkarzy plażowych – śmieje się Krzysztof Krupienik, który jeszcze rano brał pod uwagę odwołanie imprezy.

Nie było potrzeby. Siatkarze walczyli 5 godzin, walcząc z padającym deszczem. Niezawodna, jak zawsze była również Mariola Piórkowska, która zajęta była dzisiaj sędziowaniem i robieniem dobrego klimatu.

Jednym z uczestników imprezy był Paweł Borkowski z Olsztyna, który na kętrzyńskie imprezy przyjeżdża od 7 lat.

– Dzisiaj mimo pogody też nie mogłem sobie odmówić przyjazdu do Kętrzyna – mówi Paweł Borkowski, który wraz z Paweł Szempińskim zajęli trzecie miejsce.

jz

WYNIKI:

1 Błażej Masłowski/Łukasz Augustynowicz (Giżycko)

2 Jarosław Urban (Kętrzyn)/Andrzej Mankow (Olsztyn)

3 Paweł Borkowski/Paweł Szempiński (Olsztyn)

4 Adam Pawłowski/Bartosz (Kętrzyn)