Chorzela Team liderem. Zakończyła się VII kolejka Kętrzyńskiej Ligi Futsalu

1399

Z uwagi na 27. Finał WOŚP na hali MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego, rozgrywki VII kolejki odbyły się na Hali Mistrzów przy Szkole Podstawowej nr 4. Rozegrano jednak tylko dwa mecze podczas których padło 14 bramek.

W dzisiejszych meczach spotkały się zespoły Betrayer – Zalani oraz Chorzela Team – Los Amatores.  Ponieważ zespół MKS MOSiR uczestniczył w Elblągu w Turnieju Kobiet, zaległy mecz z zespołem Krizzo odbędzie się za tydzień. W  niedzielnych spotkaniach 3 punkty zasiliły konto  zespołu Zalanych, którzy pokonali zespół Betrayer 3:1. Najlepszym strzelcem w zespole  zwycięzców był Marcin Swacha, który pokonał bramkarza  rywali dwukrotnie. Bardzo wyrównany pojedynek zaprezentowały zespoły Chorzela Team i Los Amatores. Przez dłuższy czas meczu utrzymywał się wynik  remisowy 4:4. W końcówce lepsi jednak okazali się piłkarze Chorzela Team  strzelając rywalom jeszcze dwie bramki. Końcowy wynik meczu to 6:4 dla zespołu Chorzela Team . Najlepszymi strzelcami okazali się Adam Sepczyński  (Chorzela Team) – strzelec trzech bramek oraz Damian Kuszmider (Los Amatores) – strzelec dwóch bramek.

Oba zwycięskie zespoły po siedmiu kolejkach rozgrywek mają na swoich kontach odpowiednio: 16 punktów i prowadzenie w tabeli Chorzela Team oraz drugie miejsce z 15. punktami Zalani. Na trzecim miejscu z jednym zaległym meczem znajduje się zespół Krizzo.