To był prawdziwy maraton siatkarski. Sylwestrowy Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn

To była bardzo intensywna  sportowa sobota 2018 roku. 29 grudnia do Kętrzyna  (Hala przy ul. Kazimierza Wielkiego)  przybyło 16 drużyn z całego województwa aby wziąć udział w Sylwestrowym Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn.

W Turnieju wzięły udział  zespoły z: Bartoszyc, Giżycka, Mrągowa, Lidzbarka Warmińskiego, Olsztyna, Ostródy, Miłek i Kętrzyna.  Turniej, który rozpoczął się już o godzinie 9.00 trwał dosłownie  niemal 10 godzin. Stąd też emocji sportowych nie zabrakło. Zwycięzcą turnieju została drużyna  Fusy Olsztyn, która w finale pokonała zespół NocoŻerców (również z Olsztyna) 2:0. Trzecie miejsce zajął zespół Zenit Giżycko, który po wyrównanej walce pokonał zespół Zenit Lidzbark Warmiński-Bartoszyce 2:1. Zespoły , które zajęły w Turnieju czołowe miejsca  otrzymały puchary, a zawodnicy medale i upominki rzeczowe. Organizatorzy Turnieju uhonorowali także najlepszych zawodników.  Najlepszym atakującym został Sebastian Kostrupski ( NocoŻercy Olsztyn), przyjmującym Krystian Wojtkiewicz (Zenit Giżycko), a najlepszym  rozgrywającym Jakub Boczer (Fusy Olsztyn).