KKS „Granica” ma nowego sponsora

1648

Od dzisiaj (20 marca) KKS „Granica” ma nowego sponsora. Jest nim Firma Handlowo-Inwestycyjna „Kwartet”, której siedziba znajduje się przy ul. Dworcowej 8. Stosowaną umowę, która obowiązywać będzie do końca roku podpisali Rafał Czumaj – właściciel firmy „Kwartet” oraz Jarosław Moczarski – prezes Zarządu KKS Granica.

Moment podpisania umowy- Rafał Czumaj i Jarosław Moczarski

Zgodnie z treścią umowy firma „Kwartet” zobowiązuje się do ufundowania sprzętu dla jednej z młodzieżowych drużyn klubu oraz comiesięcznego wsparcia IV-ligowego zespołu seniorskiego.

– W tym roku obchodzimy 20-lecie działalności naszej firmy i w ten sposób chcieliśmy się pozytywnie wpisać w działalność kętrzyńskiego klubu. Wierzę, że inni przedsiębiorcy pójdą również w nasze ślady. Przede wszystkim poprzez podpisanie umowy chcemy zachęcić młodych ludzi  do uprawiania sportu . Pokazujemy, że inni również mogą się w taką działalność zaangażować.  Tak zainwestowane środki na pewno się nie zmarnują – mówi Rafał Czumaj.

Zadowolenia z podpisanej umowy nie kryje także prezes KKS „Granica” Jarosław Moczarski.

– Jest mi niezmiernie miło, że od dzisiaj firma „Kwartet” będzie grać z nami w jednej drużynie. Jestem przekonany, że będzie to z korzyściami dla obu stron. Mam też nadzieję, że śladem „Kwartetu” pójdą również inne firmy, nie tylko kętrzyńskie. Pamiętajmy o tym, że każdy klub stoi na dwóch nogach.  Jedna noga to szkolenie młodzieży, druga to zespół seniorów, który jest wizytówką naszego klubu – stwierdził po podpisaniu umowy Jarosław Moczarski.

Podpisana umowa pomiędzy firmą „Kwartet” a KKS „Granica” obowiązuje do końca 2019 roku.

fj