Reprezentacja kętrzyńskiej „piątki” zagra w finale mistrzostw wojewódzkich

1466

W hali sportowej MOSiR zakończył się półfinał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w halowej piłce nożnej chłopców (rocznik 2006 i młodsi). W rozgrywkach w Kętrzynie wzięły udział cztery drużyny reprezentujące: SP 5 Kętrzyn, SP 18 Olsztyn, SP Kruszewiec i SP 34 Olsztyn.

Po bardzo emocjonujących pojedynkach awans do mistrzostw wojewódzkich wywalczyły dwie najlepsze drużyny. Została nią  drużyna reprezentująca SP nr 5 Kętrzyn, która zwyciężyła w rywalizacji pokonując drużynę SP Kruszewiec (11:1) i drużynę SP 34 Olsztyn (2:0) i zremisowała natomiast z drużyną SP 18 Olsztyn 2:2.  Drugą drużyną półfinału w Kętrzynie, która wywalczyła sobie udział w finale wojewódzkim jest reprezentacja SP 34 Olsztyn. Drużyna ta na swojej drodze do finału pokonała SP Kruszewiec (8:0), SP 18 Olsztyn (2:0) i przegrała z reprezentacją SP 5 Kętrzyn (0:2).

Kętrzyński półfinał zakończył się podziękowaniami dla wszystkich uczestników i życzeniami dalszych sukcesów dla awansujących do rozgrywek finałowych, a puchary trafiły do pierwszych trzech drużyn.

fj