Piłkarze Zespołu Szkół w Kętrzynie z awansem do półfinału wojewódzkiego

1296

Na hali MOSIR  odbył się dzisiaj finałowy Rejonu II  w Halową Piłkę Nożną Chłopców rocznik 2000 i młodsi, który decydował o awansie do półfinałów wojewódzkich  Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego.

W turnieju wzięły udział drużyny reprezentujące:  Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie, Zespół Szkół w Kętrzynie, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim oraz Zespół Szkół w Reszlu. Do półfinałów na szczeblu wojewódzkim awansowały dwie najlepsze drużyny, czyli  Zespół Szkół w Kętrzynie, który w rywalizacji „każdy z każdym” nie przegrał żadnego meczu zwyciężając z drużynami:  ZSZ CKU Orneta 7:1, ZS i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim 5:1, ZS Reszel 4:2 oraz zdobywca drugiego miejsca drużyna  ZS w Reszlu, która na swojej drodze do półfinałów wojewódzkich pokonała drużynę ZS i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim 2:0, drużynę ZSZ CKU Orneta 5:2 i przegrywając mecz z drużyną ZS w Kętrzynie  2:4.

Wszystkie drużyny uczestniczące w rozgrywkach w finale rejonowym otrzymały  dyplomy, a  drużyna Zespołu Szkół w Kętrzynie – jako zwycięzca – również puchar. Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Starostwo Powiatowe w Kętrzynie.