Siatkarski maraton. II Sylwestrowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn

1266

To był prawdziwy siatkarski maraton. II Sylwestrowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn, który dobył się w sobotę 28 grudnia w hali MOSiR trwał niemal 10  godzin.

W kętrzyńskim  turnieju wzięło udział aż szesnaście drużyn, a co za tym idzie nie mogło zabraknąć emocji pod siatką. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna GRAMOFON, którą reprezentowali siatkarze z Bartoszyc i Lidzbarka Warmińskiego. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna DRINK Team składająca się z przedstawicieli Kętrzyna i okolic. Bardzo dobrze spisała się także w turnieju drużyna POLICJA (Kętrzyn/Olsztyn), która ostatecznie zajęła najniższe – trzecie miejsce na podium.

– Bardzo nas cieszy rosnące zainteresowanie kętrzyńskim turniejem. Świadczy o tym chociażby fakt, że udział w turnieju zadeklarowało ponad 30 zespołów z regionu. Niestety, ze względów organizacyjnych musieliśmy ograniczyć go do 16 zespołów. Najbardziej jednak wymownym jest ocena samych uczestników turnieju, którzy podkreślali bardzo dobrą jego organizację stwierdzając, że piłka siatkowa w Kętrzynie staje się coraz bardziej popularna i z przyjemnością wezmą udział w kolejnym wydaniu tego typu turnieju – podkreśla w imieniu organizatorów Krzysztof Krupienik.