Kętrzyńscy szczypiorniści nie mieli sobie równych. Trzeci Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Olecku

2011

W dniach 10-12.01.2020 rok odbył się III Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w ramach obchodów 460- lecia Olecka.

W turnieju w kategorii Młodzik rocznik 2005 brało udział 7 drużyn w tym dwie drużyny kadry wojewódzkiej oraz drużyny z Olecka, dwie drużyny z Piaseczna, drużyna MKS Mosir Kętrzyn i jedna drużyna z Giżycka.

W roczniku 2007 również wzięło udział 7 drużyn z czego MKS Mosir Kętrzyn wystawił dwie drużyny oraz drużyny z Olecka, Piaseczna, Radzymina oraz dwie drużyny z Białegostoku.

Po raz kolejny możemy pochwalić się, że dwie nasze drużyny zdobyły pierwsze miejsca wygrywając wszystkie swoje mecze i tym samym wygrywając cały turniej.

W turnieju wzięła udział również nasza najmłodsza drużyny rocznik 2009, która po wygranym meczu z Piasecznem zajęła oficjalnie 6 miejsce.

Kolejnymi wyróżnieniami było zdobycie przez naszych zawodników indywidualnych nagród:

Tytuł króla strzelców turnieju w roczniku 2005 zdobył Kornel Kiełczykowski.

Najlepszym bramkarzem turnieju w roczniku 2005 zastał wybrany Piotr Czepułkowski.

Najlepszym zawodnikiem drużyny rocznik 2005 został wybrany Oliwier Zalewski.

Najlepszym bramkarzem turnieju w roczniku 2007 został  Hubert Kajat

Najlepszym zawodnikiem drużyny rocznik 2007 został Maciej Deryło oraz w roczniku 2009 najlepszym zawodnikiem drużyny został wybrany Bartosz  Ratokla.