Ostatnie rozdanie fazy zasadniczej Kętrzyńskiej Ligi Futsalu

1358

Na hali MOSiR zakończyły się rozgrywki VII kolejki Kętrzyńskiej Ligi Futsalu. Była to zarazem ostatnia kolejka fazy zasadniczej. Za dwa tygodnie w rywalizacji  o tytuł zwycięzców Kętrzyńskiej Ligi Futsalu spotkają się cztery najlepsze drużyny, które po siedmiu kolejkach w fazie zasadniczej zajęły miejsca 1-4.

19 stycznia na hali MOSiR odbędą się rozgrywki finałowe Kętrzyńskiej Ligi Futsalu. W finale o zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach zagrają drużyny: Nowa Różanka, Extreme Team, Chorzela Team i Zalani.

W siódmej kolejce rozgrywek, która odbyła się 5 stycznia faworyci podkreślili swoje umiejętności. Dotychczasowy lider rozgrywek ligowych, drużyna Nowa Różanka pokonała 8:2 Betrayera, Extreme Team pokonał CUK Kętrzyn 5:2, Chorzela Team 6:3 Krizzo, a Zalani 3:0 Granicę Kętrzyn Junior.

Zgodnie z zasadami 19 stycznia w finale rozgrywek zmierzą się drużyny Nowa Różanka z Extreme Team, a drużyna Chorzela Team z Zalanymi. Zwycięzcy tych pojedynków zagrają o miejsce pierwsze, a pokonani o miejsce trzecie.

Początek rozgrywek finałowych o godzinie 11.00 w hali MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego 12 a.