V Kętrzyński Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet

1252

W Hali Mistrzów odbył się V Kętrzyński  Turniej Piłki Siatkowej  z okazji Dnia Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn. W turnieju udział wzięło 6 drużyn damskich: MPK Dymki, Atomówki, Fajne Babki, Gorące Dwudziestki, No Name i Piękne bez Bestii. Turniej zakończył się zwycięstwem siatkarek z zespołu MPK Dymki.

Tradycją stało się już, że Miasto Kętrzyn wraz z MOSiR-em jest organizatorem turnieju piłki siatkowej z okazji Dnia Kobiet. Wszystkich spragnionych sportowych emocji czekała więc nie lada gradka  w Hali Mistrzów przy ul Moniuszki. O zwycięstwo w ramach Turnieju Piłki Siatkowej  z okazji Dnia Kobiet rywalizowało sześć drużyn. Po kilkugodzinnej walce pod siatką turniej zakończyły zwycięsko panie z zespołu MPK Dymki, które w walce finałowej pokonały 2:0 drużynę Gorące Dwudziestki. Trzecie miejsce w rywalizacji przypadło drużynie No Name, które takim samym stosunkiem wygranych setów pokonały Atomówki.

V Kętrzyński  Turniej Piłki Siatkowej  z okazji Dnia Kobiet otworzył zastępca burmistrza Maciej Wróbel, życząc uczestniczkom dużo wrażeń i sportowych emocji. Wszystkie panie zamiast tradycyjnego kwiatka otrzymały z rąk zastępcy burmistrza po czekoladzie. Po zakończonym turnieju wszystkie drużyny  udekorowane zostały pamiątkowymi medalami i pucharami. Najważniejszy puchar powędrował do drużyny  zwycięskiej – MPK Dymki.

Sprawna organizacja turnieju nie byłaby możliwa gdyby nie pomoc wolontariuszek ze Szkoły Podstawowej nr 4, za co organizatorzy składają im serdeczne podziękowania.