Kolejny trening w Kętrzynie prowadzony przez siatkarzy AZS Indykpol Olsztyn

854

Wizyta zawodników AZS Indykpolu Olsztyn była jednym z punktów Programu Partnerstwa Regionalnego realizowanego przez zespół siatkarski Indykpol. W ramach programu siatkarze tego klubu przeprowadzili na hali przy Szkol Podstawowej nr 4 kolejny już trening z młodymi kętrzyńskimi siatkarkami.

25 czerwca do Kętrzyna celem przeprowadzenia kolejnego już treningu z dziewczętami uprawiającymi siatkówkę przyjechali: trener AZS Indykpol Olsztyn Daniel Castellani, jeden z najlepszych trenerów na świecie, który doprowadził Polskę do tytułu mistrzów Europy oraz Mateusz Poręba i  Remigiusz Kapica – reprezentanci Polski Juniorów mający już za sobą doświadczenie gry w Plus Lidze. Trenerowi i siatkarzom towarzyszył Prezes AZS Indykpol Olsztyn Tomasz Jankowski.

– Jesteśmy tu na zaproszenie burmistrza Kętrzyna w ramach programu Partnerstwa Regionalnego. Mam nadzieję, że ten dzisiejszy trening będzie dla was niesamowitą frajdą. Mam też nadzieję, że będziecie przyjeżdżać do Olsztyna na nasze mecze i będziecie nasze mecze śledzić również w Telewizji Polsat – zwrócił się do dziewcząt obecnych na treningu Prezes AZS Indykpol Olsztyn Tomasz Jankowski  wręczając burmistrzowi Ryszardowi Niedziółce tablicę ze składem zespołu Indykpolu oraz pamiątkową koszulkę klubową.

Po krótkim powitaniu gości i wykonaniu pamiątkowego zdjęcia młode kętrzyńskie siatkarki przystąpiły do treningu pod okiem tak znamienitych gości. Szczególnym poważaniem cieszył się nie kto inny jak Daniel Castellani. Jego uwagi i podpowiedzi z zapałem i ogromnym zaangażowaniem wykonywały wszystkie dziewczęta nie ukrywając – co same podkreślały – że towarzyszą im również wielkie emocje.