Bardzo dobry start zawodniczek UKS Bad-Max

855

5 maja 2021 r odbył się ostatni turniej eliminacyjny Kinder Joy of Moving w Giżycku. W zawodach w kategorii ,, dwójek” siatkarskich startowały 42 zespoły z całego województwa. Naszą szkołę i miasto reprezentowało 15 zawodniczek UKS Bad-Max działającego przy Szkole Podstawowej nr 4. Dziewczęta spisały się wspaniale. W finałowej ósemce znalazły się aż 4 nasze zespoły. Ostatecznie uplasowaliśmy się na miejscach 4,5,6 i 7. Był to ostatni turniej eliminacyjny, przed nami Mistrzostwa Województwa, które odbędą się 19 czerwca w Olsztynku. Miło nam poinformować, że do Finałów, w których startuje 6 zespołów zakwalifikowały się 3 drużyny z naszego klubu. Będziemy walczyć o medale Mistrzostw Województwa. Trzymamy kciuki za nasze dziewczęta. Dziękujemy bardzo rodzicom, którzy aktywnie wspierają dzieci i nasz klub. Ze sportowym pozdrowieniem.

Wioletta Sosnowska