„Chorzela Team” mistrzem Kętrzyńskiej Ligi Futsalu

707

Dobiegły końca rozgrywki Kętrzyńskiej Ligi Futsalu sezonu 2021/2022.
Tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Chorzela Team, która po zaciętym spotkaniu pokonała Os.P 9 : 5. Trzecie miejsce w rozgrywkach zajął Extreme Team, który wygrał z Krizzo 1 : 0. Na piątym miejscu ukończył zespół Rangers, który pokonał Husarię Reszel 7 : 6.
W rozgrywkach wyłoniono ” Króla Strzelców”, którym został Adam Sepczyński (Chorzela Team), zdobywca 19 bramek. Najlepszym bramkarzem został Paweł Krawiec (Krizzo), który w całych rozgrywkach prezentował równa formę, ratując w wielu sytuacjach swoją drużyną. Tytuł MVP rozgrywek przyznano Marcinowi Swacha – Sock z Os.P.
W uroczystości zakończenia finału Kętrzyńskiej Ligi Futsalu uczestniczył burmistrz Kętrzyna Ryszard Niedziółka, który wręczał puchary, medale, statuetki oraz nagrody.
Organizator, którym był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, gratuluje wszystkim zespołom za wspaniałą walkę w trakcie trwania rozgrywek. Do zobaczenia w listopadzie, kiedy przystąpimy do organizacji rozgrywek XXXII Kętrzyńskiej Ligi Futsalu. Kierujemy słowa podziękowania sędziom Romanowi Kojtkowi, Sławomirowi Bućko oraz Krzysztofowi Kromplewskiemu.