Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving

550

W dniach 30.06-3.07.2022 w Gliwicach, 13 zawodniczek UKS BAD-MAX reprezentowało nasze miasto w Mistrzostwach Polski. Dziewczęta grały w trzech kategoriach zdobywając doświadczenie sportowe. Po raz pierwszy kętrzyńskie siatkarki miały możliwość zmierzenia się z najlepszymi zespołami w Polsce. Po rundzie eliminacyjne , która odbyła się pierwszego dnia wszystkie trzy zespoły rozpoczęły rywalizację o miejsca 17-32. W ciągu 3 dni rozegraliśmy po 11 meczy w każdej kategorii. Dziewczęta na boisku zostawiły swoje serce i czasami zabrakło troszkę szczęścia jak to w sporcie bywa. Zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentuje w kolejnych latach. Ostatecznie nasze dziewczęta zajęły w kategorii ,,4”-miejsce 22, kategorii,,2” –miejsce 25 i w kategorii,,3” – miejsce 30.
Wielkie podziękowania naszym sponsorom za umożliwienie startu w zawodach: Gmina Miejska Kętrzyn, Hurtownia LOGOS, MTI –FURNINOWA,MST, SIGNIFI,KEC ,,KOMEC”,EL-MECH, TELMAT, oraz Rada Rodziców SP nr 4.
Uczestniczki Mistrzostw Polski: Aleksandra Czepułkowska, Julia Golińska, Iga Fiodorowicz, Alisa Kashyncewa, Oliwia Ulążka, Karolina Sznel, Maja Malinowska, Lilianna Kuprewicz, Hanna Jowsa, Amelia Warych, Oliwia Nowicka, Maja Zabłotna, Natasza Wyszomirska.