Halowe zawody lekkoatletyczne

581
Halowe zawody lekkoatletyczne

W Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Kazimierza Wielkiego 12 A odbyły się Halowe Zawody Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych. W zawodach wzięły udział:
Szkoła Podstawowa Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 4 i Szkoła Podstawowa Nr 5. Uczestniczyły klasy IV, V, VI, VII i VIII. Sztafety składały się z 5 dziewczynek i 5 chłopców, co dało nam 200 uczestników. Rywalizacja obejmowała 5 konkurencji biegowo-lekkoatletycznych. Najlepiej w klasach IV zaprezentowała się
Szkoła Podstawowa Nr 4. Również w klasach V bezkonkurencyjna była Szkoła Podstawowa Nr 4. Natomiast w klasach VI zwyciężyła Szkoła Podstawowa Nr 3. Ponownie w klasach VII z tryumfu cieszyła się Szkoła Podstawowa Nr 4. Zwycięzcą klas VIII okazała się Szkoła Podstawowa Nr 1. W zawodach przede wszystkim liczyła się aktywność fizyczna i dobra zabawa, którą z pewnością mieli uczestnicy. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale a każda z klas otrzymała pamiątkową statuetkę. Dziękujemy Szkołom za obecność na zawodach. Organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie.