Mecze sparingowe

Poniżej przedstawiamy zestawienie meczy kontrolnych odbywających się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kazimierza Wielkiego 12 A w okresie przygotowawczym zimowym do II rundy sezonu 2015/2016 III ligi warmińsko-mazursko-podlaskiej.

Lp. DATA GODZINA MECZ WYNIK/UWAGI
1. 09.01.2016r. sobota 14.00 Granica Kętrzyn gra wewnętrzna
2. 13.01.2016r. środa 18.00 Granica Kętrzyn – MKS Rominta Gołdap  1:0
3. 16.01.2016r. sobota 14.00 Granica Kętrzyn – GKS PISA Barczewo  mecz nie odbył się
4. 23.01.2016r. sobota 14.00 Granica Kętrzyn – LKS ŁYNA Sępopol  10:3
5. 28.01.2016r. środa 18.00 Granica Kętrzyn – Kadra Wojewódzka (rocz. 2000)  2:1
6. 30.01.2016r. sobota 14.00 Granica Kętrzyn – MKS Mrągowia Mrągowo  1:1
7. 06.02.2016r. sobota 14.00 Granica Kętrzyn – RKS ORLĘTA Reszel  1:5
8. 06.02.2016r. sobota 11.30 GKS Mamry Giżycko – Vęgoria Węgorzewo  4:2
9. 06.02.2016r. sobota 16.00 KS Żagiel Piecki – Fala Warpuny  2:2
10. 07.02.2016r. niedziela 10.00 MKS Korsze – MKS Mrągowia Mrągowo  1:3
11. 12.02.2016r. piątek 18.00 Orlęta Reszel – Tęcza Biskupiec  2:2
12. 13.02.2016r. sobota 10.00-17.00 Memoriał A. Dydzińskiego  relacja
13. 20.02.2016r. sobota 17.00 Fala Warpuny – Salęt Boże  1:2
14. 21.02.2016r. niedziela 12.00 MKS Korsze – Omulew Wielbark
15. 21.02.2016r. niedziela 15.00 Ortlęta Reszel – Mamry Giżycko  5:3
16. 27.02.2016r. sobota 10.00 MKS Korsze – BKS Tęcza Biskupiec
17. 27.02.2016r. sobota 14.00 Granica Kętrzyn – MKS Błękitni Orneta
18. 27.02.2016r. sobota 16.30 RKS Orlęta-Rema Reszel – UKS Wilczek Wilkowo
19. 28.02.2016r. niedziela 14.00 Granica 2 Kętrzyn – MKS Kłobuk Mikołajki
20. 28.02.2016r. niedziela 12.00 Fala Warpuny – Ruciane Nida
21. 05.03.2016r. sobota 11.30 GKS Mamry Giżycko – MKS Rominta Gołdap
22. 05.03.2016r. sobota 14.00 Granica Kętrzyn – MBKS VICTORIA Bartoszyce
23. 05.03.2016r. sobota 16.30 MKS Korsze – Rominta Gołdap
24. 06.03.2016r. niedziela 11.00 RKS Orlęta-Rema Reszel – MKS Korsze
25. 06.03.2016r. niedziela 16.00 Fala Warpuny – Kołbuk Mikołajki
26. 12.03.2015 sobota 11.30 GKS Mamry Giżycko – Śniardwy Orzysz
27. 12.03.2015 sobota 14.00 Granica Kętrzyn – MKS HURAGAN Morąg
28. 12.03.2015 sobota 16.30 RKS Orlęta-Rema Reszel – Fala Warpuny
29. 13.03.2015 sobota 15.30 Granica II Kętrzyn – Wilczek Wilkowo
30. 19.03.2016r. sobota 15.00 RKS Orlęta-Rema Reszel – Reduta Bisztynek
31. 19.03.2016r. sobota 10.00 GKS Mamry Giżycko – Vęgoria Węgorzewo

 .