Jacek Kasprzyk, prezes PZPS: To była doskonale zorganizowana impreza

1388

Kętrzyn już po raz piąty zorganizował wielką siatkarską imprezę i po raz kolejny otrzymuje pochwały. Podczas dzisiejszego finału Mistrzostw Polski Juniorów obecny był Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku piłki Siatkowej. Nie szczędził pochwał organizatorom oraz kibicom, którzy wypełnili dzisiaj halę MOSiR do ostatniego miejsca.

– Kętrzyn się sprawdził po raz kolejny – powiedział nam podczas dzisiejszego finału imprezy Jacek Kasprzyk, prezes PZPS.

Szef polskiej siatkówki podkreśla, że Kętrzyn wzorowo wypełnia wszystkie te standardy organizacyjne, o które chodzi w takich imprezach. PZPS stara się, by wszystkie imprezy siatkarskie, w których jest organizatorem, bądź jak w przypadku kętrzyńskiego turnieju współorganizatorem były na wysokim poziomie.

Jacek Kasprzyk dziękuje organizatorom, a także kibicom, którzy chcą oglądać młodzieżową siatkówkę. Chwali również Krzysztof Hećmana, burmistrza Kętrzyna, który jest wielkim fanem siatkówki. Czy Kętrzyn może po raz trzeci z rzędu zorganizować turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorów? Jacek Kasprzyk uważa, że jeżeli będzie taka wola miasta i burmistrza to jak związek popatrzy przychylnym okiem na kolejną aplikację. Prezes PZPS został uhonorowany „Aniołem” wykonanym przez uczestników kętrzyńskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej, które są przyznawane ludziom o wielkim sercu i zaangażowaniu w swoją pasję.

jz