Integrowali się podczas pikniku rodzinnego grup młodzieżowych Granicy Kętrzyn

1446

Na obiektach kętrzyńskiego MOSiR-u dzieciaki z grup młodzieżowych Granicy wraz z rodzicami mieli okazję spędzić wspólnie czas. Były gry i zabawy, kiełbaska z grilla i podsumowanie zakończonego niedawno sezonu.

Granica Kętrzyn jako jeden z nielicznych klubów piłkarskich w regionie ma drużyny we wszystkich najmłodszych kategoriach wiekowych. Tomasz Bobrowski, który prowadzi drużynę żaków podkreśla, że to powód do dumy. Granica szkoli obecnie ponad 140 najmłodszych piłkarzy. W tym sezonie do rozgrywek wojewódzkich Granica wystawiła w 4 kategoriach wiekowych aż 7 drużyn. Jedna drużyna jest w skrzatach (rocznik 2011 i młodsi), w pozostałych kategoriach Granica wystawiła po dwie drużyny: żak (rocznik 2009 i młodsi), orlik (2007 i młodsi), młodzik (2005 i młodsi). Na co dzień z najmłodszymi rocznikami Granicy Kętrzyn pracują: Tomasz Bobrowski, Mateusz Korowaj, Mariusz Machniak, Paweł Miłoszewski, Maciej Niedźwiecki, Tomasz Rotenberg oraz Damian Roksela. Dzisiaj na „Kętrzyniance” większość najmłodszych zawodników Granicy stawiła się wraz z rodzicami, by podsumować zakończony sezon i spędzić wspólnie czas. Krzysztof Krupienik z zarządu Granicy podkreśla, że takie spotkania są ważne.

– Budują dobrą atmosferę i integrują wszystkich związanych z klubem – mówi Krzysztof Krupienik.

Jarosław Moczarski z kolei zadbał o inny element „wyszkolenia” piłkarskiego. Zapewnił wszystkich obecnym grillowe przysmaki.

jz