Extreme Team bezkonkurencyjny w kolejnym turnieju Orlika

1382

Tegoroczne rozgrywki Kętrzyńskiej Ligi Orlika cieszyły się w tym roku dużym zainteresowanie. Wystartowała w nim rekordowa liczba uczestników – 10 zespołów. W niedzielę 4 drużyny spotkały się w turnieju, który miał być rewanżem za ligę. Paweł Koprowski, Rafał Hnat i Sławomir Chorzela z wyróżnieniami indywidualnymi.

„Gwiazdorski” zespół Extreme Team, który wygrał letnią Ligę Orlika, potwierdził swoją wysoką formę również w niedzielę. Wygrał wszystkie trzy zaplanowane spotkania i został zwycięzcą turnieju rozgrywanego w ramach Dnia Sportu. Maciej Duczek, lider Extreme Team i organizator turnieju przyznaje, że rywale chcieli rewanżu za ligę, ale im się to nie udało. Drużyna Extreme Team strzeliła rywalom w niedzielę aż 14 bramek. Królem strzelców został Paweł Koprowski, ale z najładniejszej bramki cieszył się Emil Głowacki, który z połowy boiska przelobował bramkarza Filipówki. Zawiedli całkowicie piłkarze Zalanych, którzy zapowiadali przed turniejem walkę o zwycięstwo. Niestety, zawiedli przegrywając wszystkie spotkania. Zawiedzeni musieliby być również ich wierni kibice, którzy pojawiają się na każdym spotkaniu Zalanych.

Krzysztof Krupienik z MOSiR cieszy się zaangażowaniem amatorów i ma nadzieję, że przełoży się to na liczbę uczestników kolejnej edycji Kętrzyńskiej Ligi Futsalu, która już od jesieni ruszy w kętrzyńskiej hali MOSiR po raz kolejny.

jz