Emocji nie brakowało. Pierwsze mecze rundy rewanżowej Kętrzyńskiej Ligi Futsalu

1473

Za nami VI kolejka, a zarazem I rundy rewanżowej Kętrzyńskiej Ligi Futsalu. W minioną niedzielę na hali MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego swoje mecze rozegrało sześć drużyn:  Betrayer – Los Amatores, Zalani -MKS MOSiR i Krizzo – Chorzela Team.

W czasie trzech spotkań rundy rewanżowej padły 34 bramki. Z rywalizacji  drużyn Betrayer – Los Amatores zwycięsko wyszła drużyna Betrayer,a, która pokonała swoich rywali 8:4. Najskuteczniejszymi strzelcem okazali się Piotr Żejmo  i Łukasz Żółtowski, którzy zaliczyli po trzy zdobyte bramki. Z kolei w meczu  Zalani -MKS MOSiR padło aż 12 bramek. Niestety, mimo sympatii kibiców, dziewczęca drużyna MKS-u schodziła z boiska ze stratą 10 goli, aczkolwiek piłkarki nie przegrały meczu do „zera” bo strzeliły rywalom dwie bramki. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu Zalani okazał się Paweł  Turczyn, który powiększył swoje konto strzeleckie o 4 kolejne bramki. Dużo emocji wniósł do rozgrywek mecz pomiędzy  drużynami Krizzo – Chorzela Team. Po wyrównanej niemal do ostatniej minuty walce wynik meczu brzmiał 4:4, a 3 udane trafienia zaliczył Michał Wołowik ( Chorzela Team) i 2 Bartek Suszyński (Krizzo).

Po VI kolejce i 6 rozegranych meczach na czele tabeli znajduje się zespół  Chorzela Team z 13 zdobytymi punktami wyprzedzając lepszym stosunkiem bramek drugi  w tabeli zespół Krizzo. Trzecie miejsce zajmują Zalani z 12 punktami. Tyleż samo punktów ale z gorszym stosunkiem zdobytych bramek ma czwarty w tabeli zespół Betrayer. Piąta pozycja w tabeli przypada zespołowi Los Amatores z 3 punktami, a szóste miejsce tradycyjnie zajmuje zespół MKS MOSiR z zerowym dorobkiem punktowym.

Z uwagi na 27. Finał WOŚP, który odbywać  się będzie 13 stycznia na hali MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego VII ( siódma ) kolejka rozgrywek tym razem odbędzie się na Hali Mistrzów przy ul. Moniuszki  13 stycznia 2019 roku. Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 13.00.