Piłkarze ręczni MKS MOSiR rocznik 2004 zwycięzcami turnieju

1886

Przez trzy dni młodzi piłkarze ręczni roczników 2004 i 2006 zmagali się na parkietach kętrzyńskich hal w ramach  VII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców. Rocznik 2004 opanował halę przy ul. Kazimierza Wielkiego, a rocznik 2006 „Halę Mistrzów” przy ul. Moniuszki. Dzisiaj wszyscy uczestnicy turnieju pożegnali Kętrzyn, a medale i puchary wręczał osobiście Burmistrz Miasta Kętrzyn Ryszard Niedziółka.

Niekwestionowanym zwycięzcą VII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców rocznika 2004 okazał się zespół gospodarzy MKS MOSiR, który w drodze po złoto i puchar zwycięzcy wygrał wszystkie spotkania eliminacyjne jak również spotkanie finałowe z zespołem Czarnych Olecko. Na hali przy ul. Kazimierza Wielkiego po bardzo emocjonującym spotkaniu w meczu o pierwsze miejsce kętrzynianinie pokonali gości z Olecka  17:12,a trzecie miejsce przypadło zespołowi MDK Bartoszyce.

Nieco gorzej, ale tylko nieco,  powiodło się chłopcom rocznika 2006, którzy w swojej grupie zajęli czwarte miejsce. Zwycięzcą w tej grupie chłopców okazał się zespół PASJA Bartoszyce przed zespołami SAMBOR Tczew i WILANOWIA II Warszawa.

Zakończenie turnieju, które odbyło się na „Hali Mistrzów” zaszczycił swoją obecnością Burmistrz Miasta Kętrzyn Ryszard Niedziółka, który pogratulował zwycięzcom kierując jednocześnie słowa uznania pod adresem wszystkich uczestników i zapraszając wszystkich na olejny turniej. Burmistrz wręczył również najlepszym piłkarzom turnieju oraz najlepszym z poszczególnych drużyn stosowne statuetki, a drużynom które znalazły się poza przysłowiowym podium puchary za udział w turnieju.

Z kolei na szyjach zawodników i trenerów zespołów, które zajęły w obu grupach miejsca III-I zawisły brązowe, srebrne i złote medale, a kapitanowie drużyn odebrali okazałe puchary. Nie zabrakło także podziękowań dla wszystkich trenerów.

W VII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców uczestniczyły zespoły z: Kętrzyna, Bartoszyc, Warszawy, Olsztyna, Radzymina, Olecka i Tczewa.

fj