Finał Grand Prix w Siatkówce Plażowej Mężczyzn

1636

W sobotę, 13 lipca 2019 r. na boiskach Kompleksu Rekreacyjno – Sportowego “Kętrzynianka” odbył się Finał Grand Prix w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. W turnieju wzięło udział 11 drużyn z regionu.

Po niezwykle emocjonującej rywalizacji, mecz finałowy o pierwsze miejsce mieli zagrać Kamil Kołodziejczak i Dawid Czerniawski (Olsztyn) z parą Patryk Kulbaka i Błażej Masłowski (Bartoszyce/Giżycko). Jednak Dawid Czerniawski doznał kontuzji i w efekcie mecz się nie odbył, a para zajęła drugie miejsce. Tym samym zwycięzcami w kętrzyńskim Grand Prix w Siatkówce Plażowej Mężczyzn została  para Patryk Kulpaka i Błażej Masłowski. Trzecie miejsce zajęła natomiast para Marek Khun i Sebstian Surowik (Wilczkowo/Olsztyn), a czwarte najmłodsza para turnieju Szymon Zalewski i Andrzej Karbanik (Kętrzyn/Lidzbark Warmiński).

Najlepsze pary Finału Grand Prix w Siatkówce Plażowej Mężczyzn

Z przebiegu turnieju  oraz ilości par biorących udział w kętrzyńskim Finale Grand Prix w Siatkówce Plażowej Mężczyzn wynika, że siatkówka plażowa w wydaniu żeńskim jak i męskim na stałe zagościła w naszym mieście i obejmuje swoim zasięgiem coraz liczniejsze grono miłośników tej dyscypliny sportowej.

fj