Turniej Ligi Wojewódzkiej Młodzików. Kętrzyńscy piłkarze ręczni poza zasięgiem rywali

1420

Na hali MOSiR odbył się Turniej Ligi Wojewódzkiej Młodzików. Wzięły w nim udział zespoły: MKS MOSiR Kętrzyn, MKS Truso Elbląg i KS Play Ostróda. Bezapelacyjne zwycięstwo w turnieju odnieśli młodzi piłkarze ręczni MKS MOSIR.

Dzisiaj, 27 października w hali MOSiR odbył się Turniej Ligi Wojewódzkiej  Młodzików w piłce ręcznej. W turnieju wzięły udział zespoły: MKS MOSiR Kętrzyn, MKS Truso Elbląg i KS Play Ostróda. Młodzi piłkarze ręczni  MKS MOSIR  nie dali żadnych szans gościom. W bezpośredniej rywalizacji na boisku pokonali zespół MKS Truso Elbląg 33:14 (14:7) oraz zespół i KS Play Ostróda 37:17 (18:8).

Wyniki oczywiście cieszą, bo byliśmy poza zasięgiem rywali. Nie mniej jednak w Wojewódzkiej Lidze Młodzików trudno jest znaleźć zespół, który może nam dorównać. Mamy w lidze dziewięć zespołów i jedynym  zespołem, z którym możemy powalczyć jak równy  równym  jest tylko drużyna z Olecka. Przed dwoma tygodniami  spotkanie z tą drużyną zakończyło się także naszym zwycięstwem – podsumowuje kętrzyński turniej i zmagania z rywalami Cezary Tyszka.

W najbliższym czasie piłkarzy ręcznych MKS MOSiR czeka listopadowy  turniej towarzyski w Gdańsku, a następnie w Bartoszycach. Zdaniem Cezarego Tyszki, zespoły biorące udział w tych turniejach są w zasięgu piłkarzy MOSIR, co pozwoli podopiecznym naprawdę pokazać swoje umiejętności .