PIŁKA NOŻNAPIŁKARZE NOŻNI Z ZESPOŁU SZKÓŁ W KĘTRZYNIE W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM

1320

22 listopada przy bardzo wietrznej pogodzie, na stadionie MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego obył się finał rejonowy w piłce nożnej chłopców rocznik 2000 i młodsi. Zespoły, które zajęły pierwsze i drugie miejsce awansowały do półfinałów wojewódzkich.

W finale rejonowym wzięły udział drużyny: Zespołu Szkół Kętrzyn, Zespołu Szkół Zawodowych Lidzbark Warmiński, Powiatowego Centrum Edukacyjnego Kętrzyn oraz Zespołu Szkół Zawodowych CKU Orneta. Finał rejonowy rozegrany został w systemie „każdy z każdym”.

Awans do półfinałów wojewódzkich wywalczyła drużyna Zespołu Szkół Kętrzyn, która w drodze do zwycięstwa pokonała 4:0 drużynę Zespołu Szkół Zawodowych Lidzbark Warmiński, 4:1 drużynę Powiatowego Centrum Edukacyjnego Kętrzyn i 3:1 drużynę Zespołu Szkół Zawodowych CKU Orneta.  Drugie miejsce i również awans do półfinałów wojewódzkich zaliczyła drużyna Zespołu Szkół Zawodowych Lidzbark Warmiński, która po przegranym meczu 0:4 z drużyną Zespołu Szkół Kętrzyn w kolejnym meczu pokonała 2:1 drużynę ZSZ CKU Orneta i zremisowała 2:2 z drużyną PCE Kętrzyn. Miejsce 3 i 4 zajęły w kolejności drużyny PCE Kętrzyn i ZSZ CKU Orneta.