4 TURNIEJE PRZEZ 7 DNI – BILANS ROZGRYWEK SIATKAREK MKS MOSIR KĘTRZYN

1225

Rozpoczęły już w sobotę 23.11.2019 na hali Mistrzów w Kętrzynie, gdzie na parkiet wyszły zawodniczki z roczników 2008 i młodsze, rozgrywając mecze minisiatkówki, trójki siatkarskie. Na parkiecie najlepiej zaprezentowała się drużyna z Giżycka, pokonując w meczu finałowym gospodynie. Trzecie miejsce w turnieju wywalczyły również zawodniczki z Kętrzyna. W turnieju wzięło udział 16 drużyn z Giżycka, Wydmin, Ełku.

W niedzielę 24.11.2019 w Ostródzie zaprezentowały się dziewczęta w roczniku 2009 i młodsze. Kętrzyn reprezentowało aż 13 par z naszego klubu. Zajmując miejsca 1,2 i 3.

W poniedziałek kolejny turniej rozegrały zawodniczki z rocznika 2008. W Bartoszycach wygrywając Mistrzostwa Rejonu 2 w minisiatkowce, trójki siatkarskie. W turnieju uczestniczyło 5 drużyn z Węgorzewa, Górowa Iławeckiego i Bartoszyc. Dzięki zwycięstwu dziewczęta awansowały do półfinału Mistrzostw Województwa.

Ten pracowity tydzień zakończyły w sobotę 30.11.2019 zawodniczki z rocznika 2007, które w Kętrzynie rywalizowały z koleżankami z zespołów z Giżycka, Bartoszyc, Wydmin, Ełku i Sejn. Po długiej i stojącej na wysokim poziomie rywalizacji, zwycięstwo wywalczyła drużyna z Giżycka pokonując w finale zespół z Sejn. Gospodynie zajęły w turnieju 3 miejsce pokonując w małym finale drużynę z Bartoszyc.

Za tydzień czeka nas kolejny turniej w Giżycku, który będzie ostatnim sprawdzianem naszych drużyn przed rozpoczynającym się 14 grudnia cyklem turniejów KINDER +Sport. Pierwszy turniej odbędzie się w Kętrzynie na obu halach. Już dziś zapraszamy do kibicowania i wsparcia naszych zawodniczek.

Agnieszka Preweda