ZESPÓŁ „ZALANI” NOWYM LIDEREM KĘTRZYŃSKIEJ LIGI FUTSALU

1560

1 grudnia zakończyła się trzecia kolejka Kętrzyńskiej Ligi Futsalu. Liderem został zespół „Zalani”, który dotychczas nie przegrał ani jednego meczu i z dorobkiem 9. punktów zajął pierwsze miejsce w tabeli.

Tradycyjnie do rozgrywek ligowych przystąpiło osiem zespołów, w tym lider po dwóch kolejkach rozgrywek  zespół Chorzela Team. O tym, czy dotychczasowy lider pozostanie w dalszym ciągu na pierwszej pozycji  zdecydował mecz z Nową Różanką. Niestety, zespół Chorzela Team musiał uznać wyższość  przeciwników przegrywając mecz z Nową Różanką 2:1. Szansę pozostania bez straty punktów wykorzystali natomiast  piłkarze zespołu Zalani, którzy pokonali rywali z CUK Kętrzyn 5:1 i z dorobkiem 9. punktów zajmują pierwsze miejsce w Kętrzyńskiej Lidze Futsalu,

W pozostałych meczach zespół Granica Kętrzyn Junior doznał kolejnej porażki przegrywając  tym razem z Betrayerem 2:9, natomiast zespół Extreme Team pokonał 3:1 zespół KRIZZO.

Po trzech kolejkach rozgrywek liderem jest zespół Zalanych z dorobkiem 9. punktów, drugie miejsce z 7. punktami zajmuje Extreme  Team , a trzecie z taką samą ilością punktów ale gorszym stosunkiem bramek Nowa Różanka.  Na czwarte miejsce spadł zespół Chorzela Team (6. punktów). Piąte miejsce zajmuje zespół KRIZZO (3.punkty),  szóste Betrayer (3. punkty). Bez punktu i z zerowym dorobkiem na koncie pozostają zespoły CUK Kętrzyn i Granica Kętrzyn Junior.

Kolejne rozgrywki ligowe 8 grudnia na hali MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego . Początek rozgrywek o godz. 11.00.