KRIZZO ZWYCIĘZCĄ II TURNIEJU GRAND PRIX MIASTA KĘTRZYNA W FUTSAL

1610

Na hali MOSiR odbył się II Turniej Grand Prix Miasta Kętrzyna w Futsal.  Zwycięzcą został zespół KRIZZO, który w finałowym meczu pokonał zespół PENERZY 2:1 (1:1).

W turnieju wzięło udział sześć drużyn: Penerzy, Krizzo, Amatorzy Premium, Extreme Team, Carolevia , Never Gige UP. Rozegrano łącznie 10 meczów, w których padły (nie licząc rzutów karnych) 33 bramki. W drodze do finału i zwycięstwa w II Turnieju Grand Prix Miasta Kętrzyna w Futsal zespół Krizzo pokonał:  3:0 zespół Amatorzy Premium,  Extreme Team  1:1 ( w rzutach karnych 7:6) oraz zremisował z zespołem Penerzy 1:1, z którym się również spotkał w finale.

W rywalizacji finałowej zespół Krizzo , tym razem, po bardzo wyrównanej i emocjonującej walce,  zakończył mecz zwycięsko pokonując rywali 2:1 i zajmując tym samym pierwsze miejsce w turnieju. Drugie miejsce zajął zespół Penerzy, trzecie zespół Extreme Team, a czwarte Carolevia.

Ostatni, III Turniej Grand Prix Miasta Kętrzyna w Futsal decydujący o końcowym miejscu odbędzie się 14 marca o godz. 11.00. Kibice będą mile widziani.

KLASYFIKACJA PUNKTOWA PO II TURNIEJU GRAND PRIX MIASTA KĘTRZYNA W FUTSAL AMATORÓW

  1. PENERZY – 26 pkt.
  2. EXTREME TEAM i KRIZZO – po 22 pkt.
  3. WANDAJNY, NEVER GIVE UP i CAROLEVIA – po 15 pkt.
  4. AMATORZY PREMIUM – 13 pkt.
  5. NOWA RÓŻANKA – 9 pkt.
  6. LOS AMATORES – 6 pkt.

NAJLEPSI STRZELCY:

ADAM SEPCZYŃSKI – EXTREME TEAM – 15 bramek

TOMASZ DAJNOWSKI – PENERZY – 12 bramek

DANIEL KOWALCZYK – PENERZY – 7 bramek