KĘTRZYNIANKI MEDALISTKAMI KINDER JOY OF MOVING

534

19.06.2021 r Olsztynku odbył się Finał Mistrzostw Województwa Kinder Joy of Moving. Nasze miasto reprezentowały uczennice klas siatkarskich Szkoły Podstawowej nr 4, zawodniczki UKS ,,Bad-Max” i MKS MOSiR. W zawodach udział brało 8 najlepszych zespołów z województwa w każdej kategorii. Nasza reprezentacja była najliczniejsza. W finałowej ósemce znalazły się 3 zespoły w kategorii ,,dwójek”, 1 zespoły w kategorii,, trójek” i 2 zespoły w kategorii ,, czwórek”. Dziewczęta godnie reprezentowały nasze miasto ambitnie walcząc w każdym pojedynku. Ostatecznie zajęły w końcowej klasyfikacji następujące miejsca- 3,4,5 i 6.Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony rok. Do zobaczenia po wakacjach.
Brązowe Medalistki Mistrzostw Województwa:
Kategoria ,, 2” – Hanna Jowsa, Natasza Wyszomirska, Celina Preweda
Kategoria ,,4”- Julia Golińska, Daria Dymańska, Zofia Preweda, Sonia Klecan, Julia Klepadło

Wioletta Sosnowska