WIELKI SUKCES SIATKAREK Z KĘTRZYNA

629

W dniach 26-27.02.2021 w Olsztynie odbył się Finał Ligii Młodziczek ZetoSoftware w piłce siatkowej. Nasza drużyna dziewcząt z klas sportowych szkoły SP nr 4 reprezentująca MKS MOSiR Kętrzyn po raz pierwszy w historii naszego miasta zdobyła brązowy medal, a tym samym awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. Przeciwnikami naszej drużyny były zespoły: Chemik Olsztyn, Mikro Ełk, Sparta Braniewo. Walka była wyrównana, jednak zwycięski mecz z drużyną z Ełku dał nam dalszy awans. Udowodniliśmy, że nie zawsze wzrost jest wyznacznikiem sukcesu a serce do walki. Rodzice i wierni kibice wspaniale wspierali dziewczęta podczas rozgrywanych pojedynków. Ten rok był szczególnie trudny dla naszej drużyny, dlatego też tak bardzo doceniamy ten uzyskany wynik. Sukces nie przychodzi od razu. Dziewczęta przygotowywały się do niego już od klasy pierwszej. Gratulujemy zawodniczkom i trzymamy kciuki za start w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski.
Skład drużyny: Natalia Wołosiuk, Nikola Barszcz, Wiktoria Zapałowska, Natasza Tarnowska, Julia Golińska, Daria Dymańska, Zofia Preweda, Olga Mazurek, Amelia Florczak, Julia Klepadło, Sonia Klecan
Trenerzy: Agnieszka Preweda, Judyta Radziwon