Wojewódzki Turniej Mini Siatkówki dziewcząt w kategorii ,,2”

447

W dniu 29.10.2022r.na hali Mistrzów w Kętrzynie odbył się turniej mini siatkówki dziewcząt, w którym startowało 30 zespołów z miast- Giżycka, Wydmin, Ełku, Bartoszyc, Braniewa i Kętrzyna. Naszą szkołę reprezentowało 12 dziewcząt z klasy IV i 11 dziewcząt z klas III. Turniej był pierwszym sprawdzianem przed grudniowym KINDER JOY of MOVING. Rozgrywaliśmy mecze w grupach. Nasze dziewczęta spisały się bardzo dobrze zdobywając wysokie miejsca. Najlepsza drużyna zdobyła srebrny medal. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale a najlepsza piątka zespołów nagrody rzeczowe. Nagrody współfinansowała Gmina Miejska Kętrzyn.

Wyniki naszych zawodniczek:
II m- Celina Preweda,Emilia Zadrożna –IV c
VII m- Weronika Rzyp, Hanna Targońska –IV c
VIII m- Julia Topa, Ula Dziedzicka – IV c
IX m- Wiktoria Giemza, Alicja Jowsa, Lena Butajło – III c
XII m – Ewa Kedzierska, Hanna Tomasiewicz – IV c
XXI m –Anna Sidorowicz, Anna Miechowicz, Zosia Kalenik – IV c
XXIII m- Julia Wilk, Blanka Siwek, Nadia Jocz- III c
XXVI m- Lena Paprota, Weronika Wysocka – III c
XXX m- Anastazja Drozd, Amelia Przybyłek (III b) , Maja Baran (IIIa)

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy